Doświadczenie. Idea. Strategia. Kreacja.

Nasza Oferta

Czym jest tożsamość a czym wizerunek? Jak sprawić, żeby klienci sami przychodzili? Co i jak tworzyć, komunikować, analizować, monitorować? Nie musisz znać odpowiedzi na te pytania. Wystarczy, że my je znamy. Jesteśmy po to, by wykreować skuteczną strategię Twojej marki. Traktujemy Cię poważnie, bo wierzymy w Twój potencjał. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Czym różni się grafika wektorowa od zdjęcia? Jak przekazywać wartościowe treści przy użyciu obrazów? W jaki sposób tworzyć infografiki? Do czego służy brandbook, jak powinien wyglądać idealny logotyp i dlaczego font nie jest czcionką? Nie potrzebujesz wiedzieć tego wszystkiego. Nasi graficy wyssali tę wiedzę z mlekiem matki, a praktykę mają w jednym palcu. Specjalnie dla Ciebie stworzą dedykowane projekty graficzne, których nie będzie miał nikt inny poza Tobą.

Search Engine Optimization i Search Engine Marketing brzmi tajemniczo? Nie szkodzi. AdWords to nasze drugie imię, jakość stawiamy ponad ilością, a płacić najbardziej lubimy za kliknięcia. Wiemy, jakie narzędzia dobrać, by Twoja strona internetowa znalazła się na podium wśród serwisów konkurencji. Pytasz, co Ci to da? Odpowiedź jest prosta. Klient wybierze tę stronę, na którą łatwiej będzie mu trafić. Nikt nie lubi marnować czasu na przekopywanie setek tysięcy portali, by znaleźć to, czego szuka. Wierzymy, że to właśnie na Twojej stronie są najbardziej wartościowe treści, dlatego zrobimy wszystko, żebyś dał się odnaleźć w sieci.

Na Facebooku prowadzimy dyskusje na każdy temat. Na Twitterze w 140 znakach przekazujemy sens istnienia. Google + to nasz dobry kolega z podwórka. Dzięki Instagramowi mówimy bez słów. Jeśli chcemy zakomunikować światu coś ważnego w rytm ulubionej melodii, YouTube przyjmuje nas z otwartymi ramionami. Inspirujemy się Pinterestem. LinkedIn i Goldenline to miejsca naszych biznesowych spotkań, a Tumblr pozwala nam na autoterapię. Komunikujemy i kolekcjonujemy. Postujemy i prostujemy. Planujemy i reagujemy. Jesteśmy social media ninja, brygadą RR, która stoi na straży przekazu.

Jak pisać, żeby zostać zrozumianym? Jak słowami przekazać tylko to, co najważniejsze, nie mydląc odbiorcy oczu? Jak nie zanudzić i sprawić, że czytelnik będzie chciał do nas wrócić? Zapewne te i zbliżone pytania zadajesz sobie każdego dnia. Od dziś już nie musisz. Nasi copywriterzy – mistrzowie pióra, pismacy i wieszcze narodowi – w mgnieniu oka stworzą wartościowe teksty, które w pełni oddadzą Twój przekaz. Bez komunikacji nie potrafimy żyć. Mówimy i słuchamy. Jesteśmy gadułami, ale chcemy poznać też poglądy innych. Nie lubimy monologów. Włączamy się w dyskusje i prowadzimy do dialogu.

E-maile są wciąż jednymi z najbardziej popularnych narzędzi marketingu bezpośredniego. Dają możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców w niedługim czasie. Czy mają przyszłość i mogą budować lojalność konsumencką? Tak. Pod warunkiem, że ich strategia jest przemyślana, a cały proces zostaje przeprowadzony z głową. Logika to coś, co towarzyszy nam w każdym działaniu. Stąpamy twardo po ziemi, a długie szyje pozwalają nam wybijać się poza ramy pudełka zwanego „standardem”, bujać w obłokach i spoglądać ponad to, co widzą inni. Dlatego od tej pory Twoje e-maile nie tylko trafią do skrzynek odbiorców, ale zostaną przez nich przeczytane. Magia? Nie, umiejętności i doświadczenie.

Zaawansowany świat technologii sprawia, że większość przedsiębiorstw jest skomputeryzowana i zinformatyzowana. Ty i my też nie pozostajemy w tyle. Wdrażamy nowe oprogramowania, korzystamy z kilku sieci i serwerów, komunikujemy się coraz częściej za pomocą czatów i wewnętrznych komunikatorów. Każdego dnia wirtualnie wymieniamy między sobą terabajty danych. Czas zadbać o bezpieczeństwo tych informacji. Zdając sobie z tego sprawę, wprowadziliśmy do oferty nowość, jaką jest kompleksowy audyt informatyczny. Dowiedz się więcej.

O nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów. Marketing jest dla nas jak powietrze. We wszystkich jego obszarach czujemy się, jak ryby w wodzie. Posiadamy cenne doświadczenie, budowane podczas realizacji projektów o różnej tematyce. Uczymy się na błędach – swoich i innych. Jesteśmy kreatorami wizjonerskich rozwiązań, strategami i myślicielami jutra. Wierzymy, że to, co robimy jest wartością dodaną. Dla Ciebie i dla nas.

MagdaMAGDA

E-marketing Specialist

BartoszBARTOSZ

Creative Director

KasiaKASIA

Frontend Developer

ŻanetaŻANETA

E-marketing Specialist

MarcinMARCIN

Project Manager

KlaudiaKLAUDIA

Graphic/ Designer

Zaufali nam

logo

 

60-643 Poznań, ul. Źródlana 4

e-mail: office@murallo.com

Polska ogólna